شاه دزد وزیر

109,000 تومان

شناسه محصول: 1120 دسته: برند :

بازی شاه دزد وزیر، بازی نقش مخفی و بلوف است که در آن نقش‌ها مدام جابجا می‌شوند و باید یادت بماند که کی کی است و خودت کی هستی و آنجا چکار می‌کنی و غیره. هدف بازی کسب بیشترین سکه است و بازیکن مجبور است در راستای این هدف والا در طول بازی تنها به نقشی که دارد بسنده نکند و به دروغ و مصلحت خود را جای شاه و وزیر جا بزند تا اندکی از خزانه مملکت به جیب او هم سرازیر شود.

شاه دزد وزیر جدیدترین دستپخت سازندگان بازی رومیزی زار است و البته از آن شکنجه‌ی دوران کودکی که از سر ناچاری اسمش را بازی گذاشته بودیم، تنها نامش را به عاریه گرفته و در کل ماجرایش چیز دیگری است!

حس و حال بازی سرحال و باصفاست. آدم‌ها بلوف می‌زنند و مچ همدیگر را می‌گیرند و پته‌ی هم را روی آب می‌ریزند و کارت‌ها را از صاحبشان جدا می‌کنند و خلاصه بلبشویی است کاملا به ضرر آنهایی که حواس جمع و جوری ندارند و به سود آنانکه شش‌دانگ در بازی هستند.
با اینکه بازی شباهت‌هایی به ماسکرید معروف دارد ولی تجربه‌اش از جهاتی متفاوت است. روند بازی اینجا سریع‌تر است و تعداد نقش‌ها کمتر و خلاصه بازی زودتر تمام می‌شود. در عین اینکه بومی و دلنشین و باورپذیر نیز هست. این ویژگی سبب شده شاه دزد وزیر روح داشته باشد. روحی که با دقت نظر و وسواس در بخش‌های مختلف بازی دمیده شده و آنرا ارتقا داده.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفر برای بررسی باشید “شاه دزد وزیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *